Typ kabelky a osobnost - co mají společného?

Nejběžnější otázkou při výběru kabelky je, jak ji sladit s oblečením. Ukázalo se však, že může být přizpůsobena i k osobnosti. Jaký typ kabelky bude pro vás ideální? Jste zvědavé?

Jaký typ ženy má ráda malou crossbody kabelku? 

Aktivní, milující minimalismus. Pohodlný popruh poskytuje maximální pohodlí a volné ruce. Její malá velikost ovlivňuje pohodlí při používání. Pokud však patříte k ženám, které nemají ve zvyku nosit sebou polovinu šatníku, tento model kabelky je pro vás nejlepší.


Jste typ ženy která oblibě psaníčka? 

Tak jste pak fanynka elegantního a minimalistického stylu. Vždy musíte vypadat bezchybně, šaty a vysoké podpatky jsou ve spojení s psaníčkem dokonalé, stejně jako vy! Stejně jako u malých crossbody kabelkách i do psaníčka ukryjete málo z vašich drobností. Ale nebojte se rtěnka se do nich vejde a to je to co váš typ ženy vždy ocení.


Máte ve svém šatníku převážně shopper kabelky?

Jste aktivní žena s náznakem šílenství. Jste žena, která se stále něčím zabývá a zároveň má u sebe vždy "milión" věcí. Shopper bag, nebo i Tote kabelky jsou perfektní doplněk městského stylu. Ničeho se neobáváte, vaše kabelka je dostatečně prostorná a vy jste na všechno připravená. Tento model však není nic pro ženy, které mají rády pohodlí a nosí u sebe jen peněženku a klíče.


Jaký typ ženy miluje vak nebo batůžek?

Aktivní a ceníci si komfort. Žena která během dne dělá mnoho věcí, miluje volný styl, ze šatníku nejčastěji vybírá džíny, košili nebo tričko. Tato žena volí kompromis mezi nákupní kabelkou a crossbody. Batůžek nebo vak díky své ideální velikosti umožňuje pohodlně odnést sebou všechno. Stačí přehodit přes rameno a jít.


Milujete kufříky nebo aktovky?

Jste fanoušek pořádku a pohodlí. Zaměřujete se na eleganci a praktičnost. Jste fanoušek klasiky s dobrým vkusem. Nosíte u sebe jen to nejpotřebnější. Máte rádi spíše elegantní a formální oblečení.