Nechte kabelku doma, je tu čas batohů!

Batohy jsou ideálním řešením pro dynamické a aktivní ženy. Stačí jenom uchytit batoh a můžete vyrazit ven, protože batohy již nejsou vyhrazeny výlučně pro děti a školáky. Dámské městské batohy mohou nahradit i elegantní kabelku. Italský designéři opravdu překvapují jedinečnými návrhy městských batůžků a batohů z přírodní kůže v široké škále barev.

 Batoh PALMYRA

Originální batoh - jak ho najít?

Nošením na zádech se budete cítit mladší a lehčí. Zvlášť pokud si vyberete výrazný model s potiskem, výšivkou nebo aplikacemi šperků. Určitě budete vypadat skvěle v kombinaci s průhlednými botami. Ale to není všechno, protože módní batoh může nepochybně být i ve formě bavlněné tašky. Pro milovníky klasiky, můžeme doporučit vintage modely, stylizované do vzhledu starých brašen. Nechybí tu doplňky z kožešiny, flitry, kovové cvočky, výšivky a další dekorace.Batoh podle hvězdy

Pokud jste inspirováni módou ze světových mol nebo sledujete moderní styly celebrit, ani v této sezóně nebude o inspiraci nouze. Hvězdy nosí batohy ve sportovních i elegantních stylizacích. Takže je se na co dívat. U mnohých hereček, modelů a zpěváků často vidíme batohy z džínoviny, přírodní kůže, ve velmi intenzivních barvách. Za zmínku také stojí sledovat, jak celebrity batohy nosí a s jakým outfitem ho kombinují. V mnoha situacích je batoh tak výrazný, že nepochybně hraje v celkovém looku první housle. Tak jako hvězdy světového formátu, nosme i my batohy neobvyklých tvarů, barev nebo vzorů a určitě budeme vynikat.