Které dámské doplňky jsou nejlepší?

Představte si outlook tvořen černými koženými balerínami bez ozdob, džínovými kalhotami a jednoduché halenky s výstřihem - jakékoliv barvy. Nudný pohled, který absolutně neupoutá pozornost?


Nyní přidejte kabelku s potiskem hadí kůže, pásek s velkou přezkou, sluneční brýle zvýrazňující rysy vašeho obličeje, barevný náramek na ruku - nebo možná něco jiného na krk a možná něco na hlavu během slunečných dnů. Ale co když je toho teď příliš mnoho? Při výběru dámských doplňků to můžete snadno přehnat, takže pro každý styl stojí za to vybrat maximálně tři doplňky, abyste nezavedly chaos do vzhledu. Které dámské doplňky jsou nejlepší?

 Kabelka ALLEGRA

V letních dnech jsou častým doplňkem sluneční brýle, které kromě praktické funkce mají i stylový vzhled. Kabelka je doplněk bez kterého se málokterá z vás vybere z domu. Zda si vyberete kabelku do ruky, nebo velkou shopperku či batoh záleží na příležitosti, ať outfitu který jste si právě zvolili.

 Batoh CARLA


Když je chladno a chcete si skrýt ruce v kapsách kabátu, vyberte si batoh, namísto tašky na rameno. Skvělým doplňkem je šátek nebo šál volně přehozený na saku, nebo bundě.


Neměli bychom zapomínat na to, že kabelka je více než jen doplněk. Některé nám přirostou k srdci více a stále se k nim vracíme. Proto bychom měli vybírat pouze kabelky z kvalitních materiálů i za cenu že budou trošku dražší. Vždyť když si spočítáme kolik času s námi kabelka stráví a jakou službu pro nás dělá, tak nakonec zjistíme že to ani nebylo tak mnoho.

 Kabelka ELLETRA