Kožené kabelky budou vždy v módě

Kožené italské kabelky, které milují ženy na celém světě, jsou tašky s jedinečným designovým charakterem Itálie. Jejich jednoduché formy a minimalistický styl zaručují, že budou vyhovovat stylu každé ženy. Kožené tašky v naší nabídce jsou vyrobeny v Itálii (Made in Italy). Díky tomu budou jistě sloužit dámám po mnoho sezón. Kožená taška bez jakýchkoliv pochybností by měla být v každé ženské kolekci. Zveme vás, abyste se seznámili s naší širokou nabídkou připravenou speciálně pro vás.


V této sezóně stojí za to mít v šatníku neobvyklé kabelky v šťavnatých barvách, včetně neonových a metalických. Pokud máte trochu odvahy, na každodenní nošení jsou hitem obrovské XXL kabelky s dlouhými třásněmi. Letošní trendy jasně ukazují inspiraci z módy z 80. a 90. let, což znamená, že v ulicích můžete vidět dámské kabelky z imitace kůže exotických hadů nebo krokodýla. K dispozici jsou i tašky s vyšitým motivem v naší nabídce je to kožené vaky pro mladé slečny z kolekce Ricarda a Ricarda Tiger. Jedním z nejvýraznějších návrhů této sezóny od designérů jsou transparentní tašky. Při rozhodování zda si takový model pořídíte však dbejte na to, aby obsah kabelky byl dokonalý.

Letos se kromě klasických tvarů kabelek, objevují i ​​geometrické kabelky ve tvaru kruhu. Navrhované kulaté kabelky v jasných barvách vypadají velmi jemně a žensky, takže stojí za to věnovat jim pozornost jako například kabelka SAVAGE založena na kontrastech s výrazným prošíváním a řetízkem nebo BRIGIDA v 2-barevné kombinaci či PAMELLATTO v nestárnoucí vínové barvě.


Módní budou i proutěné kabelky v geometrických tvarech, jakými je v naší nabídce kolekce FELICITY. Nádherný výplet těchto romantických kabelek doplňují kožené doplňky.

Pletené nákupní tašky známé jako síťovky kterých vynálezcem byl Vavřín Krčil, vyrobil první síťovka ještě v roce 1926. V současnosti je tento typ tašek opět stále více populární. V naší kolekci SLARISSA si můžete vybrat ze čtyř barev.

V současnosti je dámská kabelka nejen módní doplněk, ale některé modely jsou tak výrazné, že je lze nosit i místo šperků.