Kožená kabelka jako vánoční dárek?

Do Vánoc je ještě nějaký čas, ale měli byste uvažovat o dárcích předem, abyste se vyhnuli běhání po obchodech na poslední chvíli. Pokud nevíte, co dát své ženě, kamarádce, matce nebo babičce, přečtěte si náš článek. Poradíme Vám při výběru dobrého vánočního dárku jakým je kožená kabelka.

Kožená kabelka je dobrý nápad na vánoční dárek, protože v ženském šatníku nikdy není dost těchto doplňků. Před výběrem správného modelu byste měli přemýšlet o tom, jaké oblečení má příjemkyně a jaký životní styl vede. Podnikatelku potěší elegantní kufřík, aktivní ženu prostorná shopperka a lísteček je dobrým dárkem pro fanynky elegantních večírků.

Kabelka je jedním z těch doplňků, bez kterých většina žen neodejde z domu. V závislosti na potřebách a příležitostí sahají ženy po různých stylech. Chcete-li se "trefit" do vkusu vaší něžné polovičky, vyplatí se zeptat, jaké modely upřednostňuje nebo si pozorně prohlédněte jaké oblečení nosí každý den. V případě pochybností o barvě je nejbezpečnější vsadit na černou, tmavomodrou, béžovou nebo hnědou barvu. Kvalita zpracování je také důležitá, takže se porozhlédněte po odolné kabelce z přírodní kůže.

Jak se mezi kabelkami zorientovat?

SHOPPERKA je ideální dárek pro praktickou a energickou ženu, která je neustále v pohybu. Do této kabelky se vejde vše, co žena potřebuje během aktivního dne: laptop do práce, kniha do městské dopravy, láhev s vodou, kosmetická taštička i dres do tělocvičny pokud půjde cvičit rovnou z práce. Shopperka nebo taška na nákupy je nejvhodnější pro městské a neformální styly, takže dámy, které mají rády pohodlí, se jí potěší.


kabelka WADA


TOTE, BUCKET, MESSENGER to jsou další kabelky vhodné pro aktivní a praktické ženy. Jsou o něco menší než Shopperka, mají však dlouhý řemínek, který umožňuje kabelky nosit i přes rameno. Jsou ideální na volnočasové aktivity, setkání s přáteli, i do práce. Kabelky s eco kůže jsou skvělým dárkem pro ženy které nosí volný oděv ve sportovním stylu, kožené modely jsou zase vhodnější pro ženy do kanceláře.

SPOJKA nebo lísteček je malá kabelka "do ruky" která se obvykle nosí při nejslavnějších příležitostech. Bude to ideální dárek pro dámy, které často navštěvují elegantní večírky, ale nejen tam. Spojka nebo lísteček se dá nosit iv kombinaci s outfitem do města, rockovém nebo obchodním stylu, nikdy však NE v kombinaci se sportovní mikinou! Lesklá nebo brokátová kabelka je výborným doplňkem na blížící se Silvestr.


Kabelka VIVIEN


KUFŘÍK je prostorná a elegantní taška s obdélníkového tvaru, s ušima na přenášení v ruce. Díky praktickému rozdělení interiéru je snadné udržet v něm pořádek, takže tento střih bude skvělým dárkem pro perfekcionistky. Kufřík v tlumené barvě je také dobrým řešením pro podnikatelku, protože ji může nosit do kanceláře, i ve společnosti s přísnými pravidly oblékání.

Batoh je v posledním období doplněk, po kterém sahají ženy stále více, ať už jde o prostorné modely nebo malé městské batůžky. Kožené modely v černé nebo hnědé barvě jsou vhodné ke každodennímu outfitu a mohou se nosit do školy, do práce, na nákupy nebo na vycházky s přáteli. Kožený batoh může být skvělý dárek, pokud ho dáváte ženě která si cení pohodlí a má ve svém šatníku mnoho kabelek.

Městský batoh SEBASTIENANyní už víte základy jak vybírat perfektní kabelku jako dárek. Další inspirace najdete v našem e-shopu.