Kabelky, které miluje každá rockerka ...

Víte, že svobodu a nezávislost můžete projevit i svým oblečením? Ale ne bez správné kabelky! Kabelka je silným prvkem oblečení, které ho nejen doplňuje, ale někdy ho dokonce definuje a dává mu jedinečný charakter. Chcete zvýraznit váš rockový styl? S naší pomocí najdete tu pravou kabelku.

Jaká kabelka je pro rocker girl? Především expresivní! Velká nebo malá, černá, nebo v bláznivých barvách - na tom nezáleží, pokud dokonale ladí s rockovým stylem. Charakter kabelky bývá doplněn o řetízky, mosazné či ocelové přezky nebo brože v evokujících tvarech - jako zvířata či rostliny. Zkrátka musí přitáhnout každé oko.

 kabelka DORIANNA

Pokud nosíte tmavší oblečení, proč nepřidat trochu kontrastní barvy ve výběru kabelky? Kombinace tmavé kožené bundy a kabelky kontrastní barvy dodá celkovému vzhledu dravost.

 kabelka ROMINA

Nezapomínejte i na funkčnost kabelky! Nevybírejte XXL tašku na koncert nebo večírek, protože vás bude omezovat. Sáhněte po "spojce" nebo malé crossbody kabelce. Na nákupy, nebo na setkání s přáteli klidně vybírejte z větších modelů.

 kabelka NERO-VERDE

Rockový styl je svoboda a svoboda znamená, že nedodržujete pravidla. Ani ty módní. Takže jděte do toho a promíchejte a vyzkoušejte různé akcenty, materiály a textury: rock má rád kůži, džíny a kabelky s množstvím třásní a kovových doplňků.

 kabelka PIAGGA