Kabelka a tenisky - jak vytvořit perfektní duo?

Jsou univerzální, nadčasové, vhodné pro sportovní, ležérní i elegantní stylizace proto je tak milujeme - tenisky. Skvěle vypadají v kombinaci s džínami, ale i se sukněmi či vzdušnými šaty. Tato jejich všestrannost znamená, že si k nim můžeme vybrat různé kabelky. Viz inspirace které změní charakter každého outfitu!


Menší tzv. psaníčka jsou v současnosti nejoblíbenější dámské kabelky. Objevují se v nesčetných variantách, vzorech a barvách. Pokud máte ráda pohodlí určitě si vychutnáte minimalistické modely obdélníkového nebo půlkruhového tvaru. Tento typ kabelky můžete kombinovat s čímkoliv na světě. Výborně vypadají v kombinaci s džínami a tričkem nebo mikinou. A samozřejmě s teniskami!

AVELINA


Pokud se rádi hrajete s módou tak si vyberte prošívanou kabelku nebo s motivem hadí kůže na chlopni. Zvýšíte tak expresivitu svého outfitu.

EDVIGE


ALLEGRA


Stále častěji se v ulicích objevuje kombinace malé kabelky tzv. spojky se šaty a teniskami, které v tomto outfitu hrají hlavní roli. Výběrem kabelky spojky v nápadné barvě nebo módními detaily, např. dekorativní chlopní docílíte klasický ležérní styl.

MIRELLA


Pokud máte ráda u sebe více věcí, pro vás jsou ideální "bezedné" modely do kterých můžete vložit všechno, dokonce i vybavení na víkendový výlet z města. Velké vaky a shopperky nejlépe vyniknou s džínami a kostkovanými košilemi. Velmi oblíbené a univerzální jsou batohy, které snadno sladíte s každým outfitem, ať už jdete do práce, nebo na volnočasové aktivity.