Džungle ve městě - nejdivočejší trend této sezóny.

V této sezóně dominují v módě doplňky se vzhledem kůže zvířat. Nejpopulárnější a nejkontroverznější z nich je samozřejmě vzor hadí kůže (povinně v ekologické verzi). Vzor hadí kůže způsobuje mnoho emocí - někteří ho milují u jiných vyvolává nepříjemný pocit. Část lidí ji spojuje hlavně s kýčovými osmdesátými lety, zatímco u druhých vyvolává pocit bohatství a luxusu. Nic nemění na skutečnosti, že nedávno ovládl prohlídky známých módních domů. Designéři dokonce vsadili na celkový vzhled hadí kůže od oděvu po doplňky a stal se nejžhavějším trendem nadcházející sezóny! Pojďme se podívat na to, jak nosit tento originální vzor, ​​aby vypadal módně a působivě.

Nový král džungle

Oblečení s motivem hadí kůže se objevilo v mnoha kolekcích už na podzim-zimu: zdobení halenek, kabelek, kalhot a šatů. Značka Marni prezentovala kabáty a sukně se vzorem kůže krajty. V kolekci Zimemrman a Rochas se rovněž objevily doplňky hadí kůže, jako jsou například korzetové pásy a boty. V této sezoně má městská džungle jedno pravidlo, že hadí vzor musí být v každém šatníku.

Nejen doplňky, ale žeby celkový vzhled hada?

Nemáme pochybnosti o tom, že vzor hadí kůže přispívá k stylizaci predátorství a extravagance, ale rozhodně potřebujete vědět, jak ji nosit. Až donedávna při výběru látek se vzorem zvířecí kůže platilo pravidlo "méně je více" a spojovalo se s tlumeným oblečením. Samozřejmě, minimalistický styl s elegantní peněženkou nebo opasky nikdy nevyjde z módy. V poslední době se však celkový vzhled hadů objevil na molech a propagovaly ho značky jako Elie Saab a Salvatore Ferragamo. Kůže hada od hlavy až po špičky je odvážná kombinace, která se nebude líbit každému.

Zvolte kabelku se vzorem hadí kůže

Pokud jste fanouškem zvířecích motivů, nemusíte hned zvolit divoký celkový vzhled. Jediné, co musíte udělat, je vybrat s citem doplňky s motivem hadí kůže, které budou vypadat žensky a stylově. Například jednoduché šaty s kabelkou, nebo na každodenní nošení džíny s botami a páskem. Pokud si vyberete kabelku z vysokokvalitní eko-kůže, bude vám sloužit mnoho let. Pro méně odvážné dámy doporučujeme nosit například peněženky s imitací kůže plaza.


Jakou vybrat barvu?

Oblečení a doplňky se vzorem hadí kůže se obvykle nacházejí v přirozených odstínech, což je činí praktickými a snadno se kombinují s ostatními oděvy. V této sezoně však hady získali mnohem více jedovatých barev. Bílá, zelená, žlutá a modrá - designéři nám dokazují, že kůže plazů se nemusí vyskytovat v přirozených odstínech země. Červená sukně, modrá kabelka nebo žlutý pásek - to vše závisí na tom, pro jakou odvážnou kombinaci se rozhodnete.

Pozvěte "hada" do šatníku

V této sezóně se už nemusíte bát zvířecích predátorských motivů jako leopard, který byl nahrazen tlumenější hadí kůží, která se někdy objevuje v intenzivnějších barvách. Uvědomujeme si, že současný celkový hadí vzhled se nebude líbit každému. Pokud dáváte přednost tlumenějším kombinacím, vsaďte na doplňky, jako například boty, opasek nebo kabelky. Zkombinujte je s jednoduchým oblečením a budete vypadat elegantně a módní pro mnoho ročních období.