Dámská kabelka - kterou si vybrat?

Každá z nás sní o ideální kabelce. A i když výběr dámských tašek je obrovský, není tak jednoduché najít takovou, která plně splňuje vaše očekávání. Určitě musí být nejen krásná, módní a jedinečná, ale i praktická a funkční - měla by být ideální kabelkou. Nastal čas hledat ...


Dámská kabelka - kterou si vybrat?

Krásná a originální to vás asi napadne jako první. Co je důležité při výběru kabelky: kvalitní materiál přesnost její střihu a šití, konstrukce, jakož i dekorace. Pokud hledáte nadčasovou kabelku která vám bude sloužit roky, vyberte si koženou tašku, která vám bude skvěle doplňovat outfit po mnoho sezón. Taška z ekologické kůže je také její skvělou alternativou. Výběr z takových modelů je obrovský, takže si určitě mezi nimi najdete svou ideální.


Na léto si vyberte kabelku s džínoviny, slámy, mořské trávy nebo pletené síťovky. Průhledné nebo barevné silikonové shopperky také vypadají fantasticky. Je to právě velikost tašky, jejíž velikost každý den oceníte při návštěvě v nedalekém obchodě.


Malá kabelka tzv. spojka, nebo listová kabelka je ideální společnicí na párty, do kina, či posezení s přáteli. Žádný problém, kam s potřebnými cennostmi, rtěnkou a klíči.