Barva kabelky a osobnost - co mají společného?

Přestože se psychologové zabývají vlivem barev na člověka už dlouhou dobu, jen málo lidí opravdu bere tyto informace vážně. A přesto, když o tom přemýšlíme, barva může opravdu ovlivnit naši náladu. Naše oblíbené barvy poví o nás hodně, o naší osobnosti a životním stylu. Zavřete oči a přemýšlejte o barvě, ve které se cítíte klidné a šťastné. Budete se cítit lépe s modrou nebo bílou kabelkou? Kterou jste si vybrali?


Červená

Oblíbená barva socializace a plná energie. Tito lidé jsou plní života, fyzicky a emocionálně aktivní. Mají rádi, když jsou v centru pozornosti, milovaní a obdivováni. Červená barva stimuluje tělo - zvyšuje krevní tlak a stimuluje jeho cirkulaci. Červená je spojena s vášní, odvahou a nezávislostí.

Modrá

Oblíbená barva klidných a pozitivních lidí. Lidé, kteří mají rádi tuto barvu, jsou kreativní a často se unášejí emocemi. Modrá inspiruje důvěru a uklidňuje vás, i když někdy je vnímána jako chladná a nepřátelská.

Zelená

Oblíbená barva lidí, kteří ocení klid a rodinnou atmosféru. Nicméně lidé, kteří mají rádi zelenou, jsou také žárliví a nedokážou svou žárlivost skrývat, i když se o to tvrdě pokoušejí.

Žlutá

Oblíbená barva všech optimistů. Lidé, kteří mají rádi tuto barvu, jsou skromní, ale i inteligentní a rychle získávají vědomosti. Uvědomují si svou hodnotu, což neznamená, že jsou zanícení.

Hnědá

Oblíbená barva všech tvrdě pracujících lidí. Tito lidé jsou realisté, oceňují pořádek. Avšak mají problém s projevováním náklonnosti, jsou uzavření sami do sebe a často si k sobě nikoho nepustí.

Šedá

Lidé, kteří mají rádi tuto barvu, často nechtějí vyčnívat, jsou neviditelní a nevystupují z davu. Nejsou příliš společenskí, jsou to spíše introverti, kteří mají problémy s projevy svých pocitů.

Černá

Jedna z nejpopulárnějších barev. Vybírají si ji lidé se silným charakterem, kteří jsou ale křehký a neradi se dělí s okolím o své starosti. Ačkoliv černá je spojena s tajemstvím a nedostupností, dává pocit emocionální jistoty.

Bílá

Lidé, kteří si vybírají bílou barvu jako svou oblíbenou, jsou přímočarý, inspirativní a jsou obvykle okolím pozitivně vnímání. Je to elegantní barva, spojená s nevinností. Lidé, kteří mají v oblibě bílou barvu, se o svůj vzhled velmi starají.

Chcete si vybrat kabelku pro svou osobnost? Zamyslete se nad tím, jaký způsob života vedete a jaký typ člověka jste. Správně zvolená kabelka a její barva ovlivňuje náladu a dokonale vyzdvihuje vaše nejlepší vlastnosti. Hledáte ideální kabelku? Zveme vás na kabelux.cz, kde všechny modely najdete v různých barvách.